Başlık
BAYİGRAM - Türkiye'nin 7 Yıldır Sosyal Medya Hizmetleri için Tercihi! - Güvenli Sosyal Medya Hesapları Ve Dijital Ürün Alışverişimi Nereden Yapabilirim ?

Güvenli Sosyal Medya Hesapları Ve Dijital Ürün Alışverişimi Nereden Yapabilirim ?

Başlık

Güvenilir Sosyal Medya Hesapları Ve Dijital Ürün Satışları

 

Profesyonel anlamda hizmet ile çalışan ilansat.com, sosyal medya üzerinde hesap satışları konusunda bir güvenli alışveriş aracı olarak görev görmektedir. Diğerlerinden benzersiz olan sosyal medya hesapları açısından, alıcı ile satıcı bir araya getirmektedir. Bilindiği üzere günümüzde farklı amaçlar doğrultusunda sosyal medya kullanmak büyük öneme sahip hale geldi. Hem kişisel olarak hem de kurumsal açısından hizmet ve reklam tanıtımı konusunda, sosyal medya etkin bir rol oynamaktadır.

 

Tabii kısa süre içerisinde daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için, eğer sıfırdan başlanırsa bu biraz daha uzun sürebilmektedir. Ancak sitemiz bünyesindeki hizmet çatısı altında, sizlere gerçek sosyal medya hesaplarını buluyoruz. Alıcı ve satıcı bir araya geldikten sonra, güvenli şekilde alışveriş ortamı sağlanır.

 

Sosyal Medya Hesapları İçin Profesyonel Aracılık Sistemi

 

Kaliteli bir hizmet olarak ele aldığımız sosyal medya hesap ticareti konusunda, Türkiye'nin en iyi aracılık sistemi olmaktan gurur duyarız. Bu konuda aklınıza gelebilecek birçok farklı ve gerçek sosyal medya hesabına sahip olabilirsiniz.

Facebook hesabı- Facebook sayfaları- Facebook grupları- Facebook reklamları - Twitter hesabı- Twitter reklamları- Instagram hesabı- Instagram reklamları- Gmail hesapları- Adsense hesapları- YouTube kanalları

Seri, pratik ve güvenli platform hizmetiyle hesaplarınızın ticaretini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir bir temsilci eşliğinde gerçekleştirilen ticaret işlemleri, alıcı ve satıcının sorunsuz alışveriş gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Profesyonel anlayışla hizmet verdiğimiz bu sistem dahilinde, ücretsiz şekilde ilan verebilirsiniz.

 

Farklı Dijital Ürün Çeşitleri

 

İlansat Sitesinde eskiden sadece sosyal medya hesaplarının ticareti gerçekleşirken, yakın zamanda her türlü dijital ürün seçeneklerine ulaşmanız mümkün. Nitekim teknolojik etmenler sayesinde artık internet ve sosyal medya üzerinde, pek çok farklı portal yer almış durumda. Bu konuda geniş bir ürün yelpazesi sunduğumuz seçenekler dahilinde pek çok dijital ürünler sizleri bekliyor.

- Farklı oyun hesapları satışı

- Sosyal hesap çeşitleri

- Grafik

- Yazılım

- Farklı içerikler

Böylece dijital dünyayı çok daha etkin şekilde kullanabilir; amacınıza uygun olarak gerçekleştirmek istediklerinizi hayata dönüştürebilirsiniz. Güvenilir hizmet çatısı altında bir köprü görevi gören sitemiz, güvenli ortam içerisinde alıcı ve satıcıları bir araya getirmektedir. Bu konudaki hizmet dünyası açısından Türkiye kapsamında, sektörün en iyi sitesi olmaktan gurur duyarız.

 

Sosyal Medya Hesapları ve Dijital Ürünler İçin Güvenli Ticaret İmkanı

 

Aktif çalışma yöntemiyle üzerinden durduğumuz Hizmet dahilinde, sosyal medya hesapları ve dijital ürünlerin alışverişi güvenli şekilde yapılabilmektedir. Sistemimiz oldukça basit ve güvenilir bir anlayışa sahiptir. İlk önce geniş hizmet seçenekleri ile sitemiz alıcı ve satıcıları bu konuda bir araya getirmektedir. Daha sonra alıcı ilansat.com havuzuna ödemeyi gerçekleştirir. Ardından ödemenin yapıldığına dair satıcıya bilgi gönderilir. Ödemenin geldiğini ve ürünün teslim edilmesi gerektiğine dair bilgi alan satıcı, ürünü alıcıya ulaştırır. Alıcıdan ürün geldiğine dair onay sağlandıktan sonra, sitemiz bünyesinde havuzumuza düşen ödeme satıcıya aktarılır. Sizlere Böyle güvenli bir yol ele alındığından dolayı hem satıcı hem de alıcı rahatlıkla alışveriş gerçekleştirebilmektedir.

 

Sosyal Medya Hesapları ve Dijital Ürünler İçin Güvenli Ticaret Ortamı

 

Kurucusu olan Kubilay YILDIRIM 

 

Hem satıcı hem de alıcılar için profesyonel düzeyde Bağlantı görevi gören sitemiz, farklı sosyal medya hesapları ile pek çok dijital ürünü sunuyor. Hemen ücretsiz şekilde ilan verebileceğiniz sitemiz kapsamında, kısa süre içerisinde doğru alıcıya ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda alıcılar da farklı hesapları inceler ve güvenli biçimde ticari alım işlemini gerçekleştirebilir. Yakın zamanda yeni yüzüyle hizmetini çok daha aktif şekilde hizmet verecek olan sitemiz üzerinden, tamamen gerçek olan ve yüksek kitleye sahip sosyal medya hesaplarını satın alabilirsiniz.

Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 250 TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 İZLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 Fotoğraf Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 5000 GÖRÜNTÜLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1000 Saat İzlenme Hizmeti siparisi geldi.