Başlık
BAYİGRAM - Türkiye'nin 7 Yıldır Sosyal Medya Hizmetleri için Tercihi! - Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Etti Hatası

Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Etti Hatası

Başlık

Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Etti Hatası

 

Instagram genellikle keyif veren bir kullanım sağlamaktadır ancak bazı zamanlarda sorunlar ortaya çıkarabiliyor. Bu sorunların belki de en ağır olanlarından biri instagram hesabın koşullarımızı ihlal etti hatası üzerine hesabın kapatılmasıdır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında sorunu çözmek için uygulanabilecek birkaç yol vardır.

 

Uyarı Neden Olur?

 

Instagram uygulamasının temel ilkelerinden biri güvenliktir. Kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için birçok önlem almıştır. Bunlardan biri sorun ortaya çıkaran hesapların engellemesi ya da kapatmasıdır. 'hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır' şeklinde bir uyarı görmeniz durumunda ortada bir sorun var demektir. Kuralları ihlal eden bir davranış sonucunda bu uyarı gelmiş olmalıdır.

 

Uyarı Nasıl Ortadan Kaldırılır?

 

Öncelikle instagram hesabınıza giriş yapın.

Hesaba giriş yapıldığında bu uyarıyla karşı karşıya kalacaksınız.

Alt kısımda bulunan yok say butonuna basarak işleme devam edin.

Yok sayma işleminden sonra, hesabınıza giriş yapabilmek için alt kısımda farklı giriş seçenekleri yer almaktadır.

Giriş yapmak için 'yardım al' kısmına tıkladığınızda, birçok yol ile hesaba erişmek mümkün olabilir. Bu kısımda farklı seçenekler bulunmaktadır:

 

Kaydolduğunuz e-posta adresini hatırlıyorsanız o seçenekle devam edebilirsiniz. Ya da size en uygun olan seçeneği seçerek devam edin. Asıl önemli olan bu iletişim araçlarına o an ulaşabiliyor olmanızdır. Çünkü uygulama size bir kod gönderecektir ve bu şekilde işleme devam edeceksiniz.

'İlave detaylar ekle' yazan kısma açıklamanızı girin.

Bu açıklama şu şekilde olabilir:

"Kuralları ihlal ettiğim gerekçesiyle hesabıma erişimim kapatılmıştır. Bu durumda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Bu sorunun ortadan kaldırılması ve hesabıma yeniden erişim sağlayabilmem adına inceleme yapılmasını talep ediyorum. Geri dönüş süresinin oldukça acil olması gerekmektedir."

 

Bu açıklama yazıldıktan sonra destek iste butonuna tıklayın. İşlem bu aşamadan sonra tamamen bitmiş sayılmaz ama bundan sonrası son derece kolaydır.

İkinci aşama:

Destek iste butonuna bastıktan sonra seçilen hesaba bir kod gelecektir. Bu kod temiz bir kağıda okunaklı olacak şekilde yazılmalıdır. Bu kağıtla beraber, yüzünüzü net gösteren bir fotoğraf çemeniz gerekiyor. Bu fotoğraf mail olarak gelen hesaba gönderilmelidir. Bu işlem sonrasında gerekli incelemeler yapılacak ve size geri dönüş yapılacaktır.

 

https://bayigram.net/blog-instagram-hesabin-kosullarimizi-ihlal-etti-hatasi

Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 250 TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 İZLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 100 Fotoğraf Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 500 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 5000 GÖRÜNTÜLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 Saat İzlenme Hizmeti siparisi geldi.