Başlık
BAYİGRAM - Türkiye'nin 7 Yıldır Sosyal Medya Hizmetleri için Tercihi! - Instagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Başlık

Instagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu hiç kuşkusuz Instagram’dır. Instagram’ın hala keşfedilmemiş ve keşfedilmeyi beklenen birçok özelliği var. Cevabı merakla beklenen özelliklerden birisi Instagram’dan video indirme işlemidir. Bu yazı dizimizde sizlere Instagram’da video indirme işlemini nasıl yapacağınızı adım adım anlatacağız. 

 

Instagram üzerinden video indirmek için birçok yöntem kullanabilirsiniz. Kullanacağınız yöntemi video indireceğiniz yere göre seçmelisiniz. İphone ve İOS cihazlarda çalışan uygulamalar ile Android cihazlarda çalışan uygulamalar farklılık gösterir. Bilgisayar üzerinden video indirmede Windows bilgisayarlar ile İOS işletim sistemine sahip Mac bilgisayarlarda çalışan programlar farklıdır. Mac bilgisayarlarda tarayıcı ayarlarında yapılacak birkaç değişiklikle bunu yapabilirsiniz. 

 

Instagram’da video indirmek için ilk etapta bilgisayarınızdan hesabınıza giriş yapmalısınız. Video indirme işlemi İphone üzerinden ya da diğer mobil cihazlarla da yapabilirsiniz. Instagram’da video indirmek için mobil uygulama kullanmalısınız. Video indirme siteleri olarak bilinen web sitelerine telefondan girerek kolayca video indirmesi yapabilirsiniz. Bu yöntemin dışında uygulama kullanmak daha kısa ve mantıklıdır. 

 

Instagram’dan İOS Telefona Video İndirme

Instagram’da İOS uygulaması kurulu bir cihaza video indirmek için özel bir video mobil uygulaması indirmeniz gerekir. Bu uygulamayı APP Store kanalından indirebilirsiniz. Burada uygulamalar önce test edilir, güvenilirse size sunulur. İOS telefonlara ve tabletlere video indirmek için farklı uygulamalar bulmak istiyorsanız iTunes üzerinden Instagram video indirici gibi aramalar yapmalısınız.  İOS için telefon video indirme uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz. 

https://itunes.apple.com/tr/app/iboard-for-instagram-quick-repost-save-photo-video/id534174529?l=tr&mt=8

 

Instagram’dan Android Cihazlara Video Nasıl İndirilir?

Instagram’dan video indirme işlemi Android ve iOS cihazlarda aynı yöntem kullanılır. Android cihazlar için uygulamayı Google Store’den indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları telefonunuzda camera roll ya da videolar kısmına iner. Quick Save uygulaması Instagram’dan telefona video indirmek isteyenlere hitap eden bir uygulamadır. Ücretsiz olan bu uygulama kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamıştır. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki indirme bağlantı linkini kullanabilirsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=dstudio.tool.instasave&hl=tr

 

Instagram’dan Programsız Video Nasıl İndirilir?

Telefonunuza veya bilgisayarınıza herhangi bir uygulama indirmeden bazı web sitelerine girerek İnstagram üzerinden çevrimiçi video ve fotoğraf indirebilirsiniz. Programsız video indirmek için https://downloadgram.com/ sitesini kullanabilirsiniz. Sitede arama kutusuna indirmek istediğiniz video bağlantısını yapıştırıp indir demeniz indirmek için yeterlidir. 

 

Instagram Videoları Başka Nasıl İndirilebilir?

İnstagram video indirmek için Google eklentilerini kullanabilirsiniz. En yaygın kullanılan eklenti ise Google chomre İnstagram eklentisidir. Eklentiyi yüklemek için aşağıdaki yükleme linkini kullanabilirsiniz. Verdiğimiz link sadece Google chomre için geçerli olup Opera, İnternet Explorer gibi tarayıcılar için geçerli değildir. 

https://chrome.google.com/webstore/detail/video-photo-downloader-fo/ndgnmggheafegfkbdkjmolepbhnmjmdk

 

 

Buna ek olarak, Bayigram üzerinden bir çok sosyal medya hizmeti satın alabilirsiniz, örneğin, Instagram beğeni satın alarak kitlenizi kolayca yükseltebilirsiniz. Bunun için, bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yeni Siparis !
4 dakika once 20.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 20.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 20.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 20.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 3000 GÖRÜNTÜLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 SEYİRCİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 250 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 2.000 Sayfa Beğenisi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.