Başlık
BAYİGRAM - Türkiye'nin 7 Yıldır Sosyal Medya Hizmetleri için Tercihi! - İnstagramda Bot Ve Gerçek Takipçinin Farkı Nedir?

İnstagramda Bot Ve Gerçek Takipçinin Farkı Nedir?

Başlık

Günümüzde internetin hayatımıza girmesi ile birlikte sosyal medyayı kullanan kişi sayısı artmaya başladı. Sosyal medya kullanıcıları düşüncelerini farklı insanlara duyurabilmek için sosyal medya kullanılmaya başlandı. Bugün internette pazarlama teknolojisi de ürünlerini tanıtmak ve reklamlarını yapmak, ürünleri geniş kitlelere ulaştırmak için sosyal medya kanalını aktif olarak kullanmaya başladı. Sosyal medya aracılığıyla milyonlara ulaşabilir sesinizi geniş kitlelere duyurabilir, markanızın tanıtım ve reklamını yapabilir, hedef kitlenize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızda takipçi sayısını arttırmak için instagram takipçi satın aldığınızda satın aldığınız takipçinin bot ya da gerçek takipçi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Genellikle sitelerde satılan takipçiler gerçek değil bot takipçilerdir. 

 

İnstagram dünyasından satın aldığınız bot takipçiler aktif hesap olmadığı için sistem üzerinden kontrol edilmesi daha kolaydır. Bu yüzden çok uygun fiyata temin edilir. Sanal takipçi hizmeti olarak sunulan hizmette sanal takipçilerin tümü yabancıdır. Bu yüzden gerçek takipçileriniz sizi takip eden kişilerin sanal mı gerçek mi olduğunu hemen anlayabilir. Gerçek takipçiler gönderinizi takip eder, beğenir ve gönderilerinize yorum yaparken bot ile takip eden takipçiler size bu eylemleri yapamaz. Bot takipçiler gönderinizi beğenmez bu yüzden instagram hesabınıza olumlu yönde katkısı olmaz. Sadece takipçi sayınız rakamsal yönden artış göstermiş olur. Gönderileriniz beğenilmediği için üst sıralara çıkma öneriler de görünme bir şansınız da bulunmaz. Siz de yabancı takipçi almak yerine, instagram aktif takipçi satın alarak instagram da hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

 

İnstagram takipçi ve beğeni satın alırken size bot takipçi satmayacak güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Sizlere instagram takipçi ve beğeni satarken herhangi bir şifre ve parola istemiyoruz. İşlemlerimizi son derece güvenilir bir ortamda gerçekleştiriyoruz. Size bot takipçiler değil % 100 gerçek ve Türk takipçi hizmeti sunuyoruz. Alacağınız takipçi sayısı saatler içerisinde sizi takip etmeye başlayacak, gönderilerinizi beğenip gönderilerinize yorum yapacaktır. Böylece instagram hesabınızın etkileşimi artacak, güçlü bir profile sahip olacaksınız. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak, ürünlerinizi tanıtmak, markalaşmak için hemen bizimle iletişime geçip instagram beğeni ve takipçi paketlerinden size uygun olanı satın alın. 

Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 250 TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 İZLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 100 Fotoğraf Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 5000 GÖRÜNTÜLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1000 Saat İzlenme Hizmeti siparisi geldi.