Başlık
BAYİGRAM - Türkiye'nin 7 Yıldır Sosyal Medya Hizmetleri için Tercihi! - Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

Başlık

  • Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

İnstagram, facebook gibi sosyal medya hesap kullanıcıları takipçi sayılarını arttırmak için internet üzerinden takipçi paketleri satın almaktadır. Takipçi paketi satın alırken akıllarda hep bir soru vardır? İnstagram Takipçi paketleri alsam hesabım kapatılır mı? Takipçi paketleri hep hileli bir iş gibi algılanır. Bu yüzden bu soru hep akıllara gelir. Oysa işini sağlam yapan doğal koşullar oluşturup takipçi satan yerlerden alınan takipçiler hesabınıza zararı dokunmaz ve hesabınız bu takipçilerden dolayı kapanmaz. 

 

  • İnstagram Hesabı Hangi Durumlarda Kapanır?

İnstagram takipçi işlemini botla yapan, program ve yazılım kullanan kişilerin sattığı instagram takipçileri hesabınızın kapatılmasına neden olur. İnstagram takipçi paketini sağlam ve güvenilir yerden satın almalısınız. İnstagram takipçi satın alırken size bu hizmeti ucuza sağlayan, güvenilmeyen yerlerden uzak durmalısınız. İnstagram takipçi hizmeti verirken sizden şifre ve parola isteyen yerlere bilginizi vermeyin. Aksi taktirde bilgileriniz birisinin eline geçebilir, hesabınız kötü işlemler için kullanılabilir, bu durumda hesabınız kapatılabilir. 

 

  • Bizden Aldığınız Takipçilerle Hesabınız Kapanmaz

Sitemizden satın aldığınız İnstagram takipçileri hesabınızın kapatılmasına neden olmaz. Yaptığınız paylaşımlar İnstagram politikalarına tersse hesabınız kapatılır. İnstagram takipçi paketinizin doğal olmasına, takipçilerin birden yüklenmemesine özen gösterin. Birden yüklenen takipçiler hesabınıza zarar verebilir. Bu yüzden takipçileri zamana yayarak almaya özen gösterin. instagram takipçi işlemini doğal biçimde gerçekleştiren firmaları tercih etmelisiniz. Bu konuda bizİ tercih edebilirsiniz. Siz de hesaplardaki instagram takipçi sayılarını arttırmak ve kalıcı işlemler yapabilmek için mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz. Sizler için sunduğumuz avantajlardan faydalanmak için hemen sitemizi ziyaret edin. 

 

Yeni Siparis !
1 dakika once 2.500 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 250 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 250 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 250 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 100 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 100 TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 100 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.