Başlık
BAYİGRAM - Türkiye'nin 7 Yıldır Sosyal Medya Hizmetleri için Tercihi! - Twitter'da Markanızın Prestijini Kendiniz Belirleyin

Twitter'da Markanızın Prestijini Kendiniz Belirleyin

Başlık

Markanızın Prestijini Kendiniz Belirleyin

 

Sosyal medya kişilerden büyük kuruluşlara kadar herkes için önemli bir mecra haline geldi. Firmalar, marka prestijlerini dijital medya üzerinden yönetmeye başladı. Uzun zamandır süregelen bu durum neticesinde sosyal medya panelleri üzerinden takipçi, beğeni, like, favoriye alma gibi seçenekler önem kazandı.

 

Tüketiciler daha fazla retweet alan veya favorilere eklenen gönderiler üzerinden etkileşimde bulunmayı tercih ediyorlar. Otomatik retweet satın al hizmeti veren firmamız da kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

 

İster Retweet İster Fav Satın Alın

 

Yönettiğiniz Twitter hesabında paylaşılan gönderiler için dilediğiniz etkileşim seçeneğini satın alabilirsiniz. Oto rt fav satın al işlemini birlikte gerçekleştirmeniz de mümkündür. Sosyal medya bayilik panelimize üye olmanız ve bakiye yüklemeniz yeterlidir. Bakiye yüklemesinden sonra satın alma yapacağınız gönderinin linkini kopyalayarak ilgili bölüme yapıştırmalısınız. Daha sonra kaç afet fav ve kaç RT alacağınıza karar vermelisiniz. Satın alacağınız fav ve RT'lerin azar azar yüklenerek inandırıcılık kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyanın Gücünü Gösterin

 

RT ve fav satın aldığınızda organik takipçiler nezdinde gönderiniz paylaşılmaya değer bulunacaktırTwitter fav satın al seçeneği sayesinde belirli bir süre boyunca paylaştığınız tüm gönderiler otomatik olarak retweet'lenecek ve favorilere eklenecektir. Bu süreyi kendiniz belirleyebilirsiniz. Otomatik satın alımlarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak yapabilirsiniz. Böylece sürekli olarak manuel giriş yaparak gönderi başına RT ve fav göndermek zorunda kalmazsınız. Otomatik RT ve fav seçeneğimiz sayesinde belirli bir süre boyunca yüklediğiniz tüm gönderiler için yeni organik takipçiler elde edeceksiniz.

 

Sosyal Medyanın Fenomeni Olun

 

Gerçek takipçiler ve Türk kullanıcılar tarafından retweet'lenen ve fav'lanan gönderiler sayesinde kendinizi sosyal medyanın fenomeni yapabilirsiniz. Takipçileriniz, beğeni ve RT'lerin satın alındığını hiçbir şekilde anlayamaz. Bu nedenle sayfanızı takibe ve beğeniye değer bulacaklardır. Bu da bir süre sonra etiketlerinizin trend olmasına ve daha çok insanın sayfanızı tanımasına yardımcı olur. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya paylaşım platformlarından olan Twitter sayesinde markanızın değerine değer katabilir ve prestijini yükseltebilirsiniz. Yaptığınız doğru paylaşımlarla kendinize geleneksel medya araçlarında yer bularak çok daha fazla kişiye erişebilirsiniz.

 

 

 

 

Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 250 TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 İNSTAGRAM TAKİPÇİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 100 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 İZLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 100 Fotoğraf Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 İNSTAGRAM BEĞENİ siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 5000 GÖRÜNTÜLENME siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1000 Saat İzlenme Hizmeti siparisi geldi.