YouTube abone satın almak ne kadar güvenli?

Bayigram üzerinden YouTube abone satın almak hesabınıza güvenlik açıdan herhangi bir tehdit oluşturmaz. Satın aldığımız tüm paketlerimizde hiçbir zaman müşterilerimizden şifre ve parola talep etmiyoruz. Sizden şifre ve parola talep eden yerlere bilgilerinizi vermeyin, mümkünse böyle yerlerle alışveriş yapmayın. Aksi takdirde hesabınız bir başkasının eline geçebilir. Sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürünler güvenlik garantilidir.

YouTube Abone Satın Alma Ne işe Yarar?

YouTube abone Hizmeti satın alarak kısa zamanda trend bir hesaba sahip olursunuz. Satın alacağınız pakette abonelerin Türk ya da yabancı olmasını belirleyebilirsiniz. İzlenme sayınızla birlikte beğeni sayınızda hızla artmaya başlar. Böylece videolarınız YouTube’da en çok izlenen videolar arasına girebilir. Bu da videonuzun milyonlarca insan tarafından izlenmesine, kanalınızın yeni doğal abonelere kavuşmasını sağlar. Bayigram firması olarak müşterilerimize Türk gerçek abone ve yabancı gerçek abone seçeneklerini bir arada sunmaktayız. Müşterilerimiz istediği tür aboneyi

Sitemizden temin edebilir. Müşterilerimize her zaman uygun fiyata kaliteli hizmetler sunmaktayız. Satın aldığınız aboneler kısa süre içinde kanalınıza ulaştırılır. Çeşitli ödeme yöntemleri bulunan sitemizde alışveriş yapmak son derece güvenlidir. Bilgileriniz kesinlikle 3. Kişilerle paylaşılmaz. Ödeme konusunda firmamız zengin imkânlar sunar. Firmamızın ödeme bildirim kısmına gelerek kişisel bilgilerinizi girerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizi banka havalesi, EFT ile yapabilirsiniz. İşlemle ilgili sıkıntı çektiğinizde paranızı geri alabilirsiniz. İade işlemlerinin hangi koşullarda yapılacağı sitemizde yazmaktadır. Abone satın aldıktan sonra ödeme sonrası hemen satın olduğunuz hizmet profilinize yansımaya başlar. 

YouTube İzlenme Nasıl Satın Alınır?

YouTube izlenme paketleri ile YouTube paylaşımlarınız kısa sürede popüler hale gelir. Videolarınızın önerilenler kısmında öne çıkması, isminizi ve markanızı duyurmak için mutlaka bizden YouTube izlenme paketi satın almalısınız. Bu hizmetle birlikte videolarınıza olan ilgi artar. Kanalınız gittikçe yükselmeye başlar. Hesabınızın istatiksel verileri yükselir. Sitemizde yer alan Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Paket seçiminden sonra görüntülenme sayınızın artması için video linkini ilgili kutuya ekleyip izlenme sayını yazın. Ödeme yaptıktan sonra verdiğiniz sipariş kısa sürede hesabınıza tanımlanır. Ödeme sırasında verdiğiniz bilgiler üst düzey güvenlik önlemleri ile saklanır ve kimseyle paylaşılmaz. İşlem yapılırken sizden şifre ve parola talep edilmez. Hesabınıza giriş yapmadan, şifre vermeden işlem tamamlanır. 

YouTube İzlenme Hizmetini Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

YouTube izlenme hizmeti alırken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. YouTube üzerinden para kazanmak istiyorsanız hesabınızın güçlü olması gerekir. Etkileşime gireceğiniz kişi sayısını arttırmalısınız. Dikkat çekici bir profile sahip olursanız güçlü firmalar sizinle çalışmak ister. İzlenme paketi satın alarak sizin de videolarınız trend olabilir. Youtube izlenme satın almayı mobil ödeme ile yapabilirsiniz. Youtube üzerinde paylaştığınız içeriğin kaliteli ve değerli olması takipçi sayınızın hızla artmasını sağlar. Bu yüzden her şeyi paylaşmak yerine nitelikli ve insanlar için anlamlı, değerli olan içerikler paylaşmaya özen gösterin. Kısa sürede YouTube paylaşımlarınızın yükselmesi için mutlaka firmamızdan YouTube izlenme satın almalısınız.

YouTube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

Youtube izlenme sayısını arttırmak için kaliteli paylaşımlarda bulunmalısınız.  Doğal olmayan yöntemlerle video izlenme kasmayın. Bu yöntem hesabınızı tehlikeye sokar. İzlenmeleri doğal bir şekilde yapmalısınız.  Sitemizden alacağınız YouTube izlenme paketleri ile YouTube videolarınız kısa sürede yükselişe geçer. Bizden satın alacağınız paket tamamen doğal olup hesabınıza olumsuz yönde zarar vermez. Youtube izlenme paketleri satın almak için hemen paketlerimize göz atın. Youtube uygulaması üzerinde yüklenen videolar her açıldığında izleyici sayısı eklenmez. Youtube izlenme sayısının belirlenmesinde, belli bir sayı kriteri bulunur. Kullanıcılar videonuzu açtığında 30 saniye izlemeleri gerekir. 30 saniyeden az olan izlenmeler hesabınıza izlendi sayısı olarak eklenmez. Youtube videonuzu incelemeye alması için en az 300 kişi tarafından videonuzun izlenmesi gerekir. Aynı ip üzerinden sabah akşam videonuzu izlemek video izlenme sayınızı arttırmaz.

YouTube Beğeni Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır? Ne İşe Yarar?

YouTube beğeni hizmeti satın alarak hesabınızı üst sıralara çıkarabilirsiniz. Beğeni satın almak için ilk etapta; Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot paketlerinden bir tanesini seçin. Beğeni sayısını arttırmak istediğiniz videoyu açıp, ‘videoyu düzenle’ kısmına gelin. Buradan ‘Gelişmiş’ sekmesine tıklayarak ‘yerleştirmeye izin ver’ seçeneğini tıklayın. Videonuzun linkini kopyalayıp, sitede yer alan video linki kısmına yapıştırın. Tanımlanmasını istediğiniz beğeni sayısını yazarak işleme devam edin. Ödeme için vereceğiniz bilgiler SSL güvenlik sertifikası ile koruma altına alınır. Yapılan işlemlerde sizden parola ve şifre istenmez. Hesaplarınızın güvenliği üst derece önlem alınarak koruma altına alınır. Satın aldığınız beğeniler 15 dakika içinde hesabınıza tanımlanır. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde ise paranız sorgusuz sualsiz iade edilir. 

Satın alacağınız tüm beğeniler gerçektir. 15 dakika içinde hesabınıza tanımlanır. Günde en fazla 50 bin gönderim sağlanır. Bu beğeniler profilinizin güçlenmesini sağlar. En çok izlenen videolar listesine girersiniz. Popülerliğiniz ve tanınırlığınız artar. Videolarınızın geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar. Videolarınız sıralamada üst sıralarda yer alır. Videolarınız önerilen videolar listesinde yer alır. Takipçi ve ziyaretçi sayınız hızla doğal bir şekilde artmaya başlar. Video izlenme oranınız yükselir bu da hesabınızın güvenilirliğini arttırır.  Videolarınızın ön plana çıkması için YouTube beğeni paketlerimizden birisini satın almalısınız. İzlenme sayısı artan videolarınız daha geniş kitlelere ulaşır. Videolarınız çok fazla kişi tarafından izlendiği için YouTube üzerinden para kazanabilirsiniz. Böylece YouTube dünyasında fenomen bir birey haline gelebilirsiniz. Abonelerin dikkatini çeker ve kısa sürede takipçi sayınız inanılmaz derecede yükselir. YouTube beğeni satın almak için sitemizde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan paketlerden birisini seçin. Size uygun olan ödeme kanalını seçin. Ödeme işleminiz bittikten sonra 15 dakika içinde beğeni paketiniz hesabınıza tanımlanır. 15 dakika sonra beğeniler belirlenen videolara gönderilmeye başlanır. Günde bir hesaba en fazla 50 bin beğeni tanımlanır. Beğeni paketi almak için hemen web sitemizde size uygun olan paketi seçip sipariş geçin.

YouTube Yorum Satın Almalı Mıyım? Yorum Hizmetinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Bayigram firmamızdan en çok talep edilen hizmetlerden birisi de YouTube yorum satın alma hizmetidir. Yorumlar 2 şekilde yapılır. Gerçek kullanıcıların yaptığı yorumlar ve gerçek olmayan kullanıcıların yaptığı yorumlar yani bot yorumlar. Botla yapılan yorumlar sonucu hesabın zarar göreceği ve kapatılacağı düşünülür. Botla yapılan yorumlar sonucunda siteniz zarar görmez ve kapatılmaz. Türk bot yorum hizmet paketimizde yorum yapacak kişilerin cinsiyetini kız ya da erkek olarak belirleyebilirsiniz. YouTube hesabınıza yapılan olumsuz yorumları engelleyemezsiniz. Hesabınıza yapılacak yorumları siz belirleyemezsiniz. Üst sıralarda yer almak için videolarınıza yorum almalısınız. Türkçe içerikli paylaşımlar için bot yorumlarının Türk hesapları olması gerekir. Yorum sayınız çoğaldıkça videolarınızı izleyen kullanıcılarda güven duygusu gelişir. Böylece kanalınızın abone sayısı artmaya başlar. Firmamızdan satın aldığınız yorum satın alma hizmetinde yorumlarda neler söyleneceğini belirleme şansınız yoktur. Kullanıcıların ne yazması gerektiğini belirleyemezsiniz. Video yorumları genelde olumlu yorumlardan oluşur.  Yorum hizmeti alırken önce küçük bir paket alıp memnun kalmanız halinde büyük paket almanızı tavsiye ederiz. 

Videolarıma yapılan yorumlardan hoşlanmazsam ne yapabilirim? Ne kadar Hızlı Telafi Edilir?

Youtube Yorum hizmeti satın aldığınızda hesabınıza yapılan yorumu beğenmezseniz bu konuda yapabileceğiniz bir şey yoktur. Yorum hizmetimizde doğallığı bozmamak adına arada olumsuz yorum gelebilir. Hoşlanmadığınız yorumlarda beğenmediğinizi belirtebilirsiniz. Yapılan yorumu beğenmeyen sayısını arttırıp beğenen sayısını azaltırsanız bu yorumun değeri kaybolur. Youtube yorumlar videonuzun doğallığı bozulmaması için yavaş bir şekilde servis edilir. Hızlı bir şekilde aktarılan yorumlar hesabınızı tehlikeye sokar. Dikkat çekmemek ve hesabınızın zarar görmemesi için işlemleri yavaş bir şekilde yapıyoruz. Videonuzu gerçek insanlara pazarlıyoruz. Böylece kendi özgür iradeleri ile yorum yapmalarına teşvik ediyoruz. Böylece videonuzun etkileşim düzeyini arttırıyoruz.  Youtube yorum satın almak için hemen sitemizde sizler için özel olarak hazırlanan Youtube yorum paketlerinden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçin. 

YouTube 4000 Saat İzlenme Hizmeti Ne işe Yarar? Nasıl Yapılır? 

Bayigram firmamız tarafından verilen YouTube izlenme paketleri tamamen yasal ve güvenlidir. Sipariş sırasında belirteceğiniz video linkini kullanarak videoya gerçek izleyiciler çekebilirsiniz. İşlem özel yazılımlarla 12-24 saat içinde gerçekleşir. YouTube 4000 saat izlenme satın alınca sitelerinize zarar vermez. İşlemler tamamen doğal ve organik bir şekilde yapılır. İzlenme tamamen gerçek kişiler tarafından yapılır. Bu yüzden videolarınız asla zarar görmez. Videoda yayınlanan reklamlar da bu durumdan etkilenmez. Bu paketin hesabınıza olumsuz herhangi bir etkisi olmayacağı gibi, mükemmel bir etki yaratarak popüler olmanızı sağlayacak. Firmamız tarafından sağlanan YouTube izlenme paketi tamamen doğal ve garantili yöntemlerle gerçekleşir. Youtube izlenmelerindeki izleyiciler %60 Türk ve %40 yabancı kullanıcılardan oluşur.  Genellikle Türk izleyicilerin olmasına dikkat edilir. 

Youtube 4000 Saat İzlenme Paketi Satın Almalıyım?

Youtube hesabınızı aktif hale getirmek ve para kazanmak için 4000 saat izlenme satın alıp ve 1000 aboneye ulaşmış olmanız gerekir. Bu normal şartlarda çok zor bir şarttır. Bu şartı yerine getirmek için en az 6-7 ay çalışmanız gerekir. Benim o kadar bekleyecek vaktim yok bir an önce hesabımın aktif olması gerekir diyorsanız Bayigram üzerinden 4000 saat izlenme paketi satın alarak bu engeli aşabilirsiniz. 10 dakikalık bir videonuz varsa 1 kullanıcı 10 dakika videonuzu izlerse bu size 10 dakika kazandırır. Hesaplama bu şekilde yapılır. 4000 saat sınırını aşmak öyle sanıldığı gibi kolay değildir. Bayigram firması ile irtibata geçerek bu engeli kısa sürede aşabilirsiniz. 

Yeni Siparis !
2 dakika once 250 Fotoğraf Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 250 Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 500 İnstagram Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1.000 İnstagram Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1.000 Fotoğraf Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 Tiktok Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 100 İnstagram Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 5.000 İnstagram Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 100 YORUM siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 1.000 İnstagram Beğeni siparisi geldi.